A e ka mbajtur fotografinë e Rugovës në lokal në Skenderaj?

Ish-komandanti i UÇK-së, Sami Lushtaku, ka thënë se edhe ai para lufte ka qenë LDK dhe ka treguar se ka mbajtur fotografinë e Ibrahim Rugovës.

“E kam pasur një local në Skenderaj dhe e kam mbajtur fotografinë e Rugovës”, ka thënë Lushtaku në T7, shkruan Reporteri.net.

Ai megjithatë ka thënë se Politika pacifiste e Rugovës nuk do ta çlironte vendin. /Reporteri.net/.

LEXO EDHE: Sami Lushtaku tregon për herë të parë: Rugova dhe Adem Jashari u takuan në Zvicër

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT