A do të sjell Samsung, Galaxy S6 Plus ?

Kanë filluar të qarkullojnë zëra se kompania e njohur Samsung është duke punuar në një produkt të ri të telefonave të mençur, Galaxy S6 Plus.

Duke ju referuar shumë burimeve, ky model pritet të ketë karakteristika të njëjta me modelet paraprake Galaxy S6 dhe Galaxy S6 edge, një ekran 5.5 inc dhe  cilësinë Quad HD, procesorin eSamsung Exynos 7420 dhe me 3GB RAM.

Megjithëse zërat ka kohë që po qarkullojnë, ende nuk ka asgjë zyrtare nga kompania në fjalë mbi produktin më të ri të telefonave të mençur të Samsung. Mbete të shihet në ditët në vijim se a do të kemi edhe një telefon të ri nga kjo kompani, pas suksesit të madh që e shënoj me dy modelet parpaprake.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT