A do të prodhoj Samsung tabletin më të hollë ?

Galaxy Tab S, mendohet se do të quhet tableti më i hollë në botë i prodhuar nga kompania e njohur Samsung.

Ky tablet do të vije në dy modele, me ekran 8 inc dhe me ekran 9.7 inc. Pesha e tij pritet të jetë 260 gram, ekranin Amoled me  rezolucion 1536×1058 pikselë, procesorin orta-core 1.9 GHz dhe 3 GB RAM memorie.

Galaxy Tab S pritet të prezantohet në fund të kësaj vere.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT