A do të martohet sivjet Luana Vjollca me kosovarin?

Krenar Çoqaj dhe Luana Vjollca janë prej disa vitesh në lidhje, madhe flitej se do të martoheshin këtë verë, por jo.

Pandemia ka shkatërruar planet për ceremoni martesore mes çiftit të njohur të showbizit, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja e ekranit disa herë ka deklaruar se është shumë e lumtur me jetën sentimentale dhe se lidhja po ecë si është më së miri.

Çifti po jetojnë mes Kosovës dhe Shqipërisë, ama as sivjet nuk do të ketë dasëm.

Epo, pandemia duket qe ka vendosur të prishë shumë plane. Apo, jo?

- Advertisement -

MË TË FUNDIT