A do të kafshoj Suarez në finale?

 

Barcelona dhe Juventusi janë finalistë e Ligës së Kampionëve për këtë edicion. Kjo finale do të luhet më 6 qershor, në kryeqytetin gjerman, Berlin.

Në këtë finale, priten duele të mëdha, mes rivalëve të vjetër.

Patrick Evra ka të pazgjidhur një kontekst me Suarezin, ku sa luanin në Premeirligë, nuk i zgjasnin dorën njëri-tjetrit.

Një duel tjetër do të jetë ai mes Suarezit dhe Chiellinit. Vetëm kujtojeni botërorin e Brazilit, ku Suarez kafshoi Chiellinin.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT