A do ta njihni fare: Russell Crowe duket si plak, çfarë i ka ndodhur

Aktori i famshëm australian Russell Crowe këto ditë ka kremtuar ditëlindjen e 55-të. Ka lindur më 7 prill të vitit 1964 në ëellington në Zelandë të Re, transmeton Gazeta Metro.

Famën botërore e ka arritur me filmin “Gladiatori”. Ka 16 vite që është në martesë me këngëtaren australuane Danielle Spencer, me të cilën ka dy fëmijë. I qëndron besnik dhe jetën e tij nuk e përcjellin skandalet.

Gjykuar sipas videos më poshtë, mund të përfundojmë se më nuk është ai vardisësi i dikurshëm. Është trashur dhe duket se nuk po kujdeset për vetën. A do ta njihnit fare?

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT