A do kthehet në emision? Zbulohet çfarë do të ndodhë me Andin dhe premtimi që i bëri Teas

Andi i “Përputhen” është kthyer në një ndër të rinjtë më të ndjekur në vend falë pjesëmarrjes në këtë format dhe lidhjes romantike me Tean.

Por prej 1 jave Andi mungon në emision, ndërkohë nga Tea u konfirmua se njohja e tyre romantike vazhdon e njëjtë.

Gjatë një “live” me Tean, Andi pranoi se është rikthyer në emision dhe do ta shohim gjatë “Përputhen Prime” që transmetohet të dielën.

Të enjten në mbrëmje, Andi dhe Tea kanë hyrë në live në “Instagram”, ku Andi pa hezitim e cilësoi Tean “Nusja ime”.

Ai e përkëdhelte vazhdimisht, duke treguar se ishin në fazë njohjeve, por pavarësisht se e pëlqen Tean, finalizimit nuk i dihet.

Andi zbuloi se ka dëshirë ta marrë me vete e të jetojnë jashtë, mes vendeve nordike si; Suedi, Norvegji ose Finlandë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT