A. Bilbao përballë Barcelonës, ja formacionet zyrtare

Barcelona dhe Bilbao e zhvillojnë finalen e Copa del Rey të këtij sezoni. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi.
A.Bilbao: Herrerín, Bustinza, Balenziaga, Etxeita, Laporte, San José, Beñat, M. Rico, Iraola, Williams, Aduriz

Barcelona: Ter Stegen, Alves, Alba, Piqué, Mascherano, Busquets, Rakitic, Iniesta, Messi, Neymar, Suarez

- Advertisement -

MË TË FUNDIT