51-vjeçari nga Lipjani ka nevojë për ndihmën tuaj

Familja Qeriqi nga fshati Krojmir i Lipjanit kanë kërkuar ndihmë për familjarin e tyre.

Habib Qeriqi i lindur me 08.08.1968, para 11 muajve në bazë të egzaminimeve Radiologjike u diagnostikua me (Adenocarcinoma ductal pancreatis) apo kanceri i pankreasit.

Familjarët dhe njerëzit vullnet mirë kanë krijuar këtë fond për ndihmë financiare për ndërhyrje kirurgjike që do të kryhet në Turqi dhe kostoja e kësaj ndërhyrje kap vlerën prej 45 000 euro.

Xhirollogaria për ndihmën e Habibit është kjo: 20260001748060-94.TEB Nr.Familjar 045–642–865

 

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com