4295 euro veshja e Leonora Jakupit në koncertin nga Skenderaj

Leonora Jakupi po mban koncert nga qyteti i Skenderajt, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja ka zgjedhur disa nga këngët e saj ndër vite për të argëtuar qytetarët në shtëpitë e tyre.

Mirëpo, me tu ngjitur në skenë paraqitja e saj ishte ajo e mori gjithë vëmendjen.

Këngëtarja zgjodhi të veshte një kostum nga Dolce Gabbana, ndërsa kishte vënë dhe një palë vathë të kuq si aksesorë dhe e rregulluat deri në detaj.

E çmimi i kësaj veshje të Leonorës kushton hiç më pak se 4295 euro.

Xhaketa e këngëtarës nga Dolce Gabbana kushton 2450 euro, pantallonat 1150 euro si dhe vathët 695 euro./GazetaBlic

- Advertisement -

MË TË FUNDIT