4 raste të reja në Drenas, janë nga këto fshatra

Edhe 188 raste të reja me koronavirus, janë shënuar në 24 orët e fundit në Kosovë, shkruan DrenicaPress.

Në njoftimin e IKSHPK-së bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë shëruar 142 të infektuar me COVID-19.

Në komunen e Drenasit janë edhe 4 raste me koronavirus. Nga një rast është në Drenas, Çikatovë e Re dhe Vjetër dhe Poklek./Drenicapress

- Advertisement -

MË TË FUNDIT