35 milion euro për Mauro Icardin

Mauro Icardi duket se do të largohet nga Interi në fund të stinorit.

Ylli argjentinas është i dëshpëruar me mos pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve dhe po mendon largimin.

Së fundmi në garë për ta transferuar sulmuesin e rrezikshëm është futur edhe skuadra angleze West Ham United.

‘Çekanët’, janë të gatshëm të ofrojnë 35 milionë euro për transferimin e argjentinasit në Londër dhe kjo shumë e parave i bënë ata favorit për transferimin e tij.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT