30 vjeçari që vdiq në Gjilan e kishte ndjerë vdekjen, këto ishin fjalët e tij 2 ditë para aksidentit

30 vjeçari nga Gjilani, Ilir Balaj i cili humbi jetën në një aksident para dy ditëve në Bresalc të Gjilanit, duket se e kishte ndjerë vdekjen se vdekjen e kishte afër, raporton gazetametro.net.

Vetëm dy ditë para se të ndërroj jetë si pasojë e aksidentit të tmershëm, ai kishte shkruar në facebook.

‘Në një stuhi lutju Zoti për ndihmë, por ndërkohë kërko edhe për bregun’

Si pasojë e aksidentit që ndodhi ndërmjet një autobusi dhe një veture golf7 e cila i përkiste viktimës, gjithashtu mbetën të lënduar edhe disa persona.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT