3 të plagosur nga perleshja me armë zjarri

Një përplasje me armë zjarri ndodhi mesditën e së shtunës në fshatin Gorrë të Kurbinit. Nga kjo ngjarje kanë mbetur të plagosur me njëri tjetrin shtetasit Ardit Zela, 20 vjec, banues në Mamurras; Agim Zela, 50 vjeç, edhe ky banues ne Mamurras dhe Besnik Vata, 55 vjeç.

Të tre të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në kryeqytetet. Janë ende të paqarta motivet e ngjarjes.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT