20 minuta lojë, Bayern –Olimpiacos 3-0 (video)

Vetëm 8 minuta lojë u janë dashur Bayernit për të kaluar në epërsi ndaj Olimpiacos.

Daglas Costa ka kaluar vendasit në epërsi.

Kurse Lewandovski dhe Myller kanë thelluar epërsinë.


- Advertisement -

MË TË FUNDIT