20 familje në Drenas ndihmohen me pako ushqimore dhe higjienike

Ndihma për familjet me gjendje jo të mirë ekononike ka vazhduar edhe sot në komuën e Drenasit.

Mësohet se 20 familje në Drenas, Nekoc, Kishnarekë dhe Krojkovë u janë shpërnda pako ushqimore dhe higjienike, transmeton Drenica Press

Lajmi është bërë i ditur nga dega e Kryqit të Kuq në Drenas.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com