19-vjeçarja nga Mitrovica, Leonora Gashi, ka nevojë për ndihmë. Familja e 19 vjeçares njofton se ajo vuan nga tumori në zemër.Për shërim, asaj i duhen mbi 51 mijë euro, ndërsa familja ka treguar se deri tani janë mbledhur 30 mijë euro dhe nevojiten edhe 20 mijë. Për shkak të gjendjes jo të mirë financiare, familja kërkon ndihmë nga qytetarët për shërimin e të bijës.

vidç polici në podujevë

Punëtori i KEDS nga Skënderaj Idriz Prekazi, ka humbur jetën sot tragjikisht pas kontaktit me rrymë, raporton Gazeta Blic.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e tij përmes një njoftimi.

Njoftimi i plotë: