vidç polici në podujevë

16 viktima dhe 2098 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Këtë e ka konfirmuar para pak çastesh Ministria e Shëndetësisë përmes postimeve tashmë të zakonshme të orës 15:00, përcjell GazetaBlic.

Më poshtë edhe raporti i plotë.