15 vjeçarja në Mitrovicë kapet me substancë narkotike, e kishte blerë nga i dashuri i shoqes 13 vjeçare

Avokati, Uvejs Gashi, mbrëmë vonë, ka publikuar një status dhe një fotografi nga Stacioni Policor në Mitrovicë.

Ai ka thënë se është angazhuar në një rast penal, ku një 15 vjeçare është kapur me substanca narkotike, të cilët dyshohet se e kishte blerë nga i dashuri shoqës së saj 13 vjeçare, transmeton IndeksOnline.

Kjo e ka habitur avokatin, teksa ka thënë: E rëndë për për prindër e familje, por njësoj dhe për shoqërinë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT