Juventus-Fiorentina, formacionet zyrtare

 

Në ora 20:45 fillon gjysmëfinalja e parë në mes Juventusit dhe Fiorentinës për Kupën e Italisë.
Të dy trajnerët, ai i Juves Masimiliano Allegri, dhe ai i Fiorentinës, Vicenzo Montella, kanë paraqitur formacionet zyrtare.
Juventus: Storari; Caceres, Bonucci, Ogbonna, Padoin; Vidal, Marchisio, Pogba; Pepe, Llorente, Coman.
Fiorentina: Neto; Richards, Gonzalo Rodriguez, Basanta, Marcos Alonso; Aquilani, Badelj, Mati Fernandez; Joaquin, Mario Gomez, Salah.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT