Barcelona, ja sa kushton Pedro

 

Klubet angleze janë të interesuara për shërbimet e futbollistit të Barcelonës, Pedro, dhe kjo e fundit ia ka vënë cmimin lojtarit të saj.
Sipas gazetës spanjolle AS, Barcelona kërkon për Pedron 22 milion funte.
Për “Pedriton” janë të interesuar United, Chelsea, Liverpuli dhe Arsenali.
Pedro këtë sezon është larg formës së tij, pasojë kjo edhe Surezit dhe Neymarit me të cilët duhet të luftojë për një vend titullari./DrenicaPress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT