El Clasico luhet më 22 mars

 

El Clasico e kthimit në mes të Realit dhe Barcelonës do të luhet më 22 mars nga ora 21:00.
Ndeshjen e parë e pati fituar Reali me rezultat 3-1 që ishte zhvilluar në “Santiago Bernabeu”.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT