100 eurot nga Qeveria, Hekuran Murati thërret konferencë për medie

Ministri i Financave, Hekuran Murati ka thirrur sot konferencë për media.Konferenca do të mbahet në orën 14:30 në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës.

“Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, mban konferencë për media”, thuhet në njoftim.

Tema e konferencës nuk është bërë e ditur.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT