​Mavraj tregon si mund ta njohim dhe duam atdheun

Mërgim Mavraj u ka treguar të gjithë se si mund ta njohin dhe duan atdheun

Qendërmbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj është duke u përgatitur me pjesën tjetër të skuadrës për miqësoren ndaj Turqisë.

Ai me anë të një postimi në Instagram ka treguar se si mund ta njohim dhe duam atdheun tonë të çuditshëm.

“Në qoftë se dëshironi ta njihni dhe ta doni atdheun tuaj, shkoni në të huajin. Krenar edhe që jemi shumë të çuditshëm.”, shkruan Mavraj. /Express/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT