​Formacionet zyrtare: Vikingur – Trepça ’89 (Foto)

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Vikingur dhe Trepçës ’89

Vikingur deh Trepça ’89 kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të jetë historike për futbollin kosovar, pasi është skuadra e parë që merr pjesë në garat ndërkombëtare.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:00.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT