REGJIONALEOPINIONE

Moikom, Moikom! Na le!

Shkruan Rexhep Qosja Moikom, Moikom! Na le! Na le papritmas! Na le shpejt! Nuk e prisnim shkuarjen tënde! Më trondite me këtë shkuarje të papritur! Shumica prej nesh, miqve tu, që...

Gashi: Hysni Gucati e Nasim Haradinaj, ku jeni?

Shkruan Hysni Gashi Qeveria e Kosovës u votua dje me votën e Listës Serbe të Beogradit, dhe si shpërblim e shumë pozitave kyçe u shpërblye...

Rreth 350 mijë euro pritet t’i kushtojë komunës së Skënderajt ndërrimi i një parcele toke me një person privat

Shkruan Hysni Mehani Oligarki mbi patriotizmin Rreth 350 mijë euro pritet t'i kushtojë komunës së Skënderajt ndërrimi i një parcele toke me një person privat. 350...

Kimet Berisha: Avdullah Hoti unë e di “kush je ti”, se mua më kanë tregu do të presidencës

Publicistja Kimete Berisha, ka komentuar mbajtjen sekrete të marrëveshjes së LDK-së me Listën Serbe. Ajo në postimin e saj në Facebook, i është drejtuar Hotit...

LAJME QENDRORE

SPORT

SHQIPTARE

“Thirrem miss”, Ronela Hajati ngrit akoma më shumë temperaturat sot

Ronela Hajati ka provokuar keq me foton e fundit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka zgjedhur që t’i provokoj rëndë fansat e saj në...

TEKNOLOGJI

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com